Partneři

Bez těchto společností bychom pro vás nemohli připravit tak skvělé dárky. Také jsme si je pečlivě vybírali a konečné slovo měl vždy Krasty.. Partnerům velice děkujeme a dáváme jim prostor pro jejich prezentaci. Vy tak máte možnost dozvědět se více o předmětech a službách, které můžete vyhrát pro svoji třídu. Uvidíte, že stojí za to! Přesvědčte se níže.

 

SCIO.CZ

SCIO.CZ

Scio je nezávislá společnost působící v oblasti vzdělávání. Do povědomí se dostala především díky Národním srovnávacím zkouškám, přijímacím zkouškám na SŠ a analýzám stavu českého školství. Její služby využívají všechny stupně škol. Významná část vývoje a produkce Scio je ale orientována na vzdělávání odehrávající se mimo školu, tzv. paralelní vzdělávání. Byť se jedná o doposud opomíjenou oblast, jeho význam stále roste. Rodičům, kteří se zajímají o rozvoj a budoucnost svých dětí, poskytuje Scio v rámci programu Paralelní vzdělávání prostředky na rozvoj emoční inteligence, komunikace, umění učit se, kritického uvažování, informační gramotnosti a dalších důležitých dovedností, které pomáhají dětem v tom, na co škola nestačí: připravit se na stále rychleji se měnící svět.

SmartMedia

SmartMedia

Agentura Smart Media představuje partu vývojářů se zálibou ve vytváření online aplikací pro všechny, kteří na internetu hledají nejen informace, ale i zábavu. Jejich projekty jsou pečlivě zpracované, intuitivní a moderní. Zakládají si na lidském přístupu mezi sebou a klientem, proto se jim daří najít ideální cestu od zadání až po finální podobu projektu. Web od Smartu nejen že dobře vypadá, ale také perfektně funguje.

SPRINT TRADING, S.R.O.

SPRINT TRADING, S.R.O.

Kompletní nabídka zboží a služeb v oblasti 3D reklamy.

...Hledáte originální řešení?

...Chcete mile překvapit vaše klienty?

...Toužíte po špičkové realizaci vašich nápadů?

...Vyžadujete rychlou a bezproblémovou dodávku?

Děláme vše pro zvýšení objemů prodeje vašich výrobků a služeb, získání si a udržení vašich zákazníků.

Zájezdy pro děti

Zájezdy pro děti

Specialita na zájezdy do evrpoských zábavných parků. K oblíbeným patří Legoland, Disneyland, Europa park, Marineland, Axterix park, Gardaland, Phantasialand, vodní svět Erding, Tropický ostrov a další. Nechybí ani vánoční a silvestrovské pobyty. Dovolená pro rodiny a jednotlivce. 

TepFaktor

TepFaktor

Hra TEPfaktor stmelí vaší třídu. Čeká Vás spousta zajímavých úkolů, kde v týmu dvou až pěti osob zdoláváte pestrou variaci překážek na fyzičku, logiku, šikovnost a trpělivost. Prověříme Vaší vytrvalost, souhru, odvahu, odhodlání a zápal pro hru.

V TEPfaktoru je především cesta cílem, nejdůležitější je dobře se pobavit, uvolnit a sehrát. Nemusíte se bát ani pavouků, klaustrofobie, nebo toho, že nejste sportovní typ. U nás zatím na žádný odporný hmyz sahat nemusíte, stísněné prostory kde byste se báli uvíznutí, také nenajdete a herní úkoly si vyberete dle svého gusta a kondice bez nutnosti splnit vše. Herní úkoly řešit v libovolném pořadí.

Celá hra je řízena elektronicky, na zdolání každé překážky máte časový limit, avšak neomezený počet pokusů. TEPfaktor je inspirován pevností Boyard v tématu pirátů z Karibiku. Zdolávání každého úkolu doprovází napínavá tematická hudba. Kromě skvělé zábavy jsme pro Vás připravili přes 300 m2 zastřešené pláže s barem. Ideální pro odpočinek, piknik, nebo divokou akci…

Bravo

Bravo

Nejčtenější časopis pro teenagery v ČR udává trendy již 21 let! Hvězdy BRAVU důvěřují a pouští ho do svého soukromí - proto má z velké části exkluzivní materiály, rozhovory i fotografie a vždy ty zaručeně nejžhavější informace ze světa celebrit! Dynamická grafika, mix aktuálních témat, plakáty idolů, fotoromány, originální reportáže, novinky ze světa hudby, filmu, techniky, internetu, mobilní komunikace, módy, životního stylu i počítačových her, ale také cool dárek v každém čísle, soutěže o atrkativní ceny a hlavně spousta zábavy! Nechybí ani kultovní a oblíbená rubrika Láska a sex, kde na dotazy čtenářů odpovídá přední česká sexuoložka MuDr. Hanka Fifková. BRAVO má jako jediný teen časopis v ČR i svůj vlastní televizní pořad, čtrnáctidenník s názvem BRAVO TV vysílaný stanicí Óčko.