Ceny soutěže

V soutěži Najdi, co neznáš! se každý rok soutěží o spousty krásných cen. Tou hlavní je vybavení multimediální učebny. Na přehled všech odměn se můžete podívat v sekci Ceny . Děkujeme všem partnerům soutěže, kteří nám tak skvělé dárky připravili.

Tablety%20-%20v%c3%bdhra%20najdi

 

MULTIMEDIÁLNÍ UČEBNA

Mulitmediální učebna, vybavená tablety ASUS pro 25 žáků.

_d2k4389

 

EXKURZE V SÍDLE SEZNAM.CZ

Seznam.cz si pro vás připravil jedinečnou možnost nahlédnout přímo do míst, kde vznikají všechny naše služby.

Provedeme vás servrovnou, uvidíte místo, kde vznikají všechny naše služby. Dozvíte se spoustu zajímavých informací. Těšit se můžete i na zajímavý doprovodný program.

Seznam.cz je nejnavštěvovanější český internetový portál, jehož domovskou stránku denně navštíví přes 2,5 milionu uživatelů. Komerční i nekomerční služby Seznam.cz využívají již 17 let ti, co na internetu hledají zábavu, informace či přátele.

Tepfaktor

 

ZÁŽITKOVÝ DEN V TEPFAKTORU

Hra TEPfaktor stmelí vaší třídu. Čeká Vás spousta zajímavých úkolů, kde v týmu dvou až pěti osob zdoláváte pestrou variaci překážek na fyzičku, logiku, šikovnost a trpělivost. Prověříme Vaší vytrvalost, souhru, odvahu, odhodlání a zápal pro hru.

V TEPfaktoru je především cesta cílem, nejdůležitější je dobře se pobavit, uvolnit a sehrát. Nemusíte se bát ani pavouků, klaustrofobie, nebo toho, že nejste sportovní typ. U nás zatím na žádný odporný hmyz sahat nemusíte, stísněné prostory kde byste se báli uvíznutí, také nenajdete a herní úkoly si vyberete dle svého gusta a kondice bez nutnosti splnit vše. Herní úkoly řešit v libovolném pořadí.

Celá hra je řízena elektronicky, na zdolání každé překážky máte časový limit, avšak neomezený počet pokusů. TEPfaktor je inspirován pevností Boyard v tématu pirátů z Karibiku. Zdolávání každého úkolu doprovází napínavá tematická hudba. Kromě skvělé zábavy jsme pro Vás připravili přes 300 m2 zastřešené pláže s barem. Ideální pro odpočinek, piknik, nebo divokou akci….

Sprint

 

CENY OD SPRINT TRADINGU

Dárky od společnosti Sprint Trading letos odměníme prvních 40 teamů.

Dárkový balíček obsahuje voskovky, antistresový míček, zápisník, láhev na vodu a prasátko - mincovník.

Legoland

 

Zájezd do Legolandu

Jednodenní zájezd do světa oblíbených kostiček u německého Mnichova. Zde vás čeká skvělá zábava na více než 50 aktrakcích, včetně těch vodních. Areál je veliký jako 25 fotbalových hřišť a dělí se na 7 tématických okruhů. Mezi to nejlepší z parku patří Miniland, který je srdcem parku a představuje repliku míst Evropy v měřítku 1:20. Užijete si i různá akrobatická představení, 4D kino, hořské dráhy, vodní atrakce apod.

Scio

 

SCIO DESKOVÁ HRA

Deskové edukativní hry od společnosti Scio

Seznam%20se%20bezpecne%202

 

DVD Seznam se bezpečně

DVD určené pro děti, jejich rodiče a padegogy o nástrahách internetu máme připraveno pro pedagogy prvních 500 zaregistrovaných tříd.